KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989289
nr 1398 9289
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900. Väggdekor till café. Ej signerad. Olja på pannå, 106x95 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:16:27
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr